Звички, які псують стосунки.

Звички, які псують стосунки.

Дата: 05.07.2023 Переглядів: 520

Стосунки між чоловіком і жінкою – це велике поле для загальної праці обох. Час від часу нам здається, що все нормально, але деякі моменти руйнують тонке мереживо спільної аури союзу зсередини.

Які ж саме звички псують стосунки і яких вчинків у цьому напрямку варто уникати:

  1. завжди бути на зв'язку. Бажання розповісти іншим кожну свою думку, яка несподівано може виникнути в голові - ознака не самодостатності. Якщо у вас є звичка телефонувати партнеру по десять разів на день без причини – тренуйте свою силу волі й не робіть цього. Як казав великий Вольтер: «Наважтеся мислити самостійно!», не сипте словами забагато. Безумовно, спілкування - це прекрасно, але не тоді, коли воно однотипне і нудне. "Привіт, як справи. Що ти робиш? А чим зайнятий зараз?". А от я подумала…. Низка таких запитань і розповідей ні про що упродовж дня втомлює і набридає;
  2. завжди й все разом. Спільна справа часто приносить гарний врожай, а займатися нею приємно, але не в тому випадку, якщо ви навіть у душ ходите разом. Кожній людині потрібен особистий простір і час, окремо від присутності в ньому іншої людини. Адже вам також інколи хочеться побути наодинці. Ви маєте "відпочивати" один від одного, не дивлячись на те, що вам може бути дуже добре разом. Іноді хочеться зустрітися тільки зі своїми друзями, а не спільними, провести час суто у жіночій чи чоловічій компанії, сходити кудись самостійно або зайнятися окремою справою. У вас все ж таки не одне життя на двох;
  3. не треба розчинятися в іншій людині, це фатальна помилка. І треба слідкувати, щоб цього не трапилося, тому що зрештою інша людина просто перестане вас помічати як особистість. Швидше за все, ви станете його власністю, яку він викине, як якусь річ, навіть коштовну, якщо та йому набридне. У вас мають бути свої хобі, інтереси, захоплення, друзі, думки стосовно тої чи іншої людини, певних обставин чи суспільних подій, музики, живопису чи якоїсь книги. Не підлаштовуйтеся під партнера майже завжди, бо втративши себе, ви врешті решт станете лише його блідою копією;
  4. зайве піклування. Звісно, піклуватися одне про одного - це добре, але коли турбота починає виглядати як материнська опіка, тут і починаються проблеми. Ви ж не хочете зустрічатися чи одружуватися з мамою? Вам напевно не дуже подобалися матусині нотації. У дитинстві вас кожен день повчали: що треба поїсти та коли, добивали запитаннями: чи вдягнув ти шапку, нав'язливо підказували який вам колір пасує. Ось ви виросли, нарешті позбулися повчань і все начебто спокійно, як раптово з'являється той, хто повертає все назад, починай, Іванку, зранку! Тому, як би ви не любили людину і не бажали їй найкращого, але приймати нескладні рішення у своєму житті вона повинна сама. Ви можете виявляти турботу, але не тероризуйте фразами на зразок "так краще";
  5. «давно це було, то вже й неправда». Не треба згадувати минуле. Це погана звичка. Було і було. А з'ясовувати і розв'язувати нагальне питання потрібно відразу, як воно виникає, не приплітаючи до цього конфлікту, купу минулих образ та проблем, які вже колись було вичерпано;
  6. емоційна недовіра: "Ти мене більше не любиш", "Ти якийсь напружений", "Не говори зі мною таким тоном". Не можна постійно блукати в здогадках, з'ясовуючи, які емоції відчуває партнер і чому робить саме так. По-перше, ви можете помилятися з приводу його емоцій. По-друге, він може бути засмученим не через вас у більшості випадків. Найімовірніше, втома після роботи й він зараз тільки «живий та теплий» або щось обмірковує чи згадує про своє. Не намагайтеся аналізувати чужі емоції. Якщо людина захоче. То все розповість вам сама;
  7. і останнє: не виливайте свої емоції на партнера. Найкращий засіб від гніву – це витримка. Він непричетний до вашого поганого настрою, якщо ви раптом посварилися на роботі з колегою. Тоді й потрібно було вилити весь негатив саме на нього, а не зриватися на коханій людині через те, що хтось зіпсував вам настрій. Це не чесно і до того ж псує стосунки. «Щастя завжди прилітає на крилах, а йде від нас на милицях», тому будьте уважні один до одного, не намагайтеся обмежити свободу, прислухайтеся до бажань партнера, кохайте і будьте коханими!